SIGVARIS TRADITIONAL 500

ilość znalezionych towarów: 7

 

 

Produkty kompresyjne z linii TRADITIONAL to kompresja medyczna dla osób wymagających wysokiego stopnia bezpieczeństwa i skuteczności. Gwarantują one maksymalną stabilność ucisku w ciągu całego dnia noszenia. Wyroby te charakteryzują się elastycznością i dobrą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu są wygodne. Sigvaris wykorzystał tu domieszkę gumy naturalnej, czyli inaczej kauczuku naturalnego pozyskiwanego z drzew kauczukowca brazylijskiego. Produkty uciskowe z gumą są mocne i wytrzymałe. Unikalne właściwości tego materiału dają niezawodną stabilność ucisku co skutecznie leczy ciężkie choroby żylne. Wyroby z tej serii to podkolanówki, pończochy i rajstopy, które mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dla panów powstały również rajstopy - kalesony uciskowe ze specjalnym wykończeniem strefy majtkowej.

Sigvaris Traditional - tu stawia się na medyczny / leczniczy aspekt kompresji, dlatego skupiono się przede wszystkim na tym i zaproponowano jedną, najbardziej popularną i klasyczną wersję wykończenia - wszystkie produkty bez wyjątku, wykonano z otwartymi palcami (łatwiejsze zakładanie), w naturalnym kolorze cielistego beżu. Za to jeśli chodzi o ucisk, można wybrać, od 2-go, przez 3-i, a nawet w niektórych produktach, najsilniejszy <40 mmHg, czyli 4-y.

Pamiętajmy, że zadaniem terapii uciskowej jest wywieranie nacisku na kończyny dolne. Aby ucisk był mocny i stabilny, materiał i splot musi być mocny i odpowiednio gęsty. Tu mamy pewność, że kompresja działa jak należy - wywierając najsilniejszy, 100%-towy nacisk na staw skokowy (najbardziej oddalony od serca), przez łydkę, gdzie ucisk to ok. 70%, aż - w przypadku pończoch i rajstop - po udo gdzie ucisk zmniejsza się do 40%.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-06
Szybko i zgodnie z zamówieniem
2024-01-28
wszystko ok
pixel