POŃCZOCHY UCISKOWE 2 STOPNIA KOMPRESJI

ilość znalezionych towarów: 32

Każda medyczna pończocha uciskowa 2 stopnia ucisku jest wykonana według normy 2 klasy kompresji o sile w zakresie od 23 do 32 mmHg, która jest określana jako średnia siła kompresji. Produkty uciskowe tego stopnia są jednymi z najczęściej zalecanych i dotyczą najczęściej pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną, w profilaktyce przeciw żylakowej lub już po skleroterapii, zapalnych schorzeniach żył powierzchniowych lub zapaleniach żylaków z tendencją do obrzęków czy przy profilaktyce przeciwzakrzepowej dla chodzących pacjentów. Najczęściej wybierane przez klientów są samonośne pończochy uciskowe, które gwarantują duży komfort i wygodę codziennego noszenia przy jednoczesnej praktyczności i wytrzymałości dzianiny. Terapeutyczne działanie pończoch uciskowych jest dokładnie zbadane i udowodnione, a co najważniejsze,  znacznie podnosi ona komfort codziennego życia w czasie terapii lub skutecznie chronią nas w profilaktyce przeciw żylakowej.

 

Wybierając model pończochy w tej klasie kompresji, zgodnie z zaleceniem prowadzącego nas lekarza, zwróćmy szczególną uwagę na jakość pomiaru obwodu kończyny dolnej i jej dokładne dopasowanie do tabeli rozmiaru konkretnego modelu pończoch, gdyż jest to kluczowe w skutecznej terapii. Zwłaszcza dla pacjentów z zaleceniem wyrobów uciskowych 2 stopnia, właściwe dopasowanie gwarantuje skuteczne oddziaływanie na cały układ żylny i skuteczniejszy powrót krwi. Dlatego zacznijmy od dokładnego pomiaru, następnie wybierzmy właściwy rozmiar pończochy, aby żaden z naszych pomiarów nie wykraczał poza zakres podawany przez producenta. Tylko takie podejście to kwestii medycznej kompresji, zapewni na wybranie produktu skutecznie wspomagającego nasz proces leczenia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-22
Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Przy moim indywidualnym zamówieniu, wszystko otrzymałam zgodnie z oczekiwaniem. Przesyłkę otrzymałam w terminie, zgodnie z informacją przy zamówieniu. Poza tym byłam na bieżąco informowana o statusie realizacji. Wszystko super! Polecam.
2023-04-13
Sprawnie
pixel