Semitransparent SIGVARIS (dawniej MAGIC)

ilość znalezionych towarów: 8

 

Seria SEMITRANSPARENT dawniej MAGIC szwajcarskiej marki Sigvaris to produkty przeciwżylakowe kierowane do kobiet. Skoncentrowano się tu przede wszystkim na wyglądzie, czyli estetyce produktu, tak aby zadowolić panie stawiające na zdrowie, komfort i elegancję. Zarówno podkolanówki przeciwżylakowe Semitransparent (MAGIC), jak również pończochy i rajstopy uciskowe tej serii, to delikatny, lekko przezroczysty materiał. Takie wykończenie sprawia, że medyczne produkty kompresyjne nie odróżniają się pod względem wyglądu od klasycznych wyrobów pończoszniczych. Dodatkowo, w przypadku rajstop i ich wykończenia części pośladkowej, zastosowano tu efekt "push-up"  - doskonałe podtrzymanie i wymodelowanie pośladków. 

Idealny wybór dla eleganckich, nowoczesnych, dbających o komfort i zdrowie swoich nóg kobiet, które nie bagatelizują pierwszych sygnałów świadczących o problemach żylnych. Do takich należą na początku lekkie bóle, obrzęki i uczucie ciężkich nóg, czyli ogólnie mówiąc poczucie dyskomfortu w nogach - tu należy już skonsultować się z lekarzem i pomyśleć o wyrobach kompresyjnych w 1 stopniu ucisku. Natomiast "pajączki", czyli bardzo drobne naczynia krwionośne widoczne tuż pod powierzchnią skóry, a także wszystkie zmiany żylakowate, mogą oznaczać, że nasze zastawki żylne nie zamykają się prawidłowo. Oto sygnał do konsultacji z flebologiem i wdrożenia terapii uciskowej, najprawdopodobniej w 2 klasie ucisku. Wyroby Sigvaris Semitransparent dawniej Magic poradzą sobie w obu przypadkach lecząc, hamując chorobę i sprawiając, że nogi będą prezentować się doskonale. Dlaczego nosić zwykłe rajstopy lub kolanówki, kiedy nasze nogi ubrane w te produkty mogą nie tylko dobrze wyglądać, ale jednocześnie czuć się komfortowo i zdrowo?  

W ofercie kilka kolorów w klasie ucisku CCL1 i CCL2 - od podkolanówek, przez samonośne pończochy, po rajstopy, w tym specjalne dla kobiet w ciąży.

 

* Od 2020 roku Sigvaris zmienił nazwy swoich serii wyrobów kompresyjnych - Magic to teraz seria SEMITRANSPARENT.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 67 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-06
Szybko i zgodnie z zamówieniem
2023-09-08
Obsługa szybka sprawna
pixel