Medi Travel

ilość znalezionych towarów: 2

 

 

Medi Travel podkolanówki dla podróżujących

 

Te podkolanówki niemieckiej firmy Medi dla kobiet i mężczyzn powstały z myślą o tych, co często w podróży.
Dzięki uciskowym podkolanówką Medi Travel możemy skutecznie zadbać o układ żylny naszych kończyn dolnych, sprawić, że krew będzie szybciej płynąć w kierunku serca, bez obawy o powstawanie zastojów i skrzeplin. Medi Travel to produkty kierowane do zdrowych osób, które są świadome zagrożenia i chcą profilaktycznie przeciwdziałać nie tylko ciężkim i opuchniętym nogą po długiej podróży, ale przede wszystkim zapobiec groźnym epizodom zakrzepicy. Wybierając się w dłuższą podróż autem, pociągiem, autokarem, czy samolotem warto mieć z tyłu głowy, że bezruch i mała przestrzeń jaka zazwyczaj towarzyszy takim wyprawą, sprzyja niewydolności żylnej. Warto więc wyposażyć się w medyczne, uciskowe podkolanówki dla podróżujących, a dodatkowo - nawet na siedząco, często zmieniać choć odrobinę pozycje siedzenia i poruszać stopami - kręcąc kółeczka lub prostując i wspinając się na palcach.
Grupą, która jest bardziej narażona na problemy z układem krążenia i w przypadku podróży dłuższej niż 3 godziny (a w zasadzie każdej) są osoby powyżej 40 roku życia, osoby otyłe, kobiety w ciąży i te przyjmujące środki hormonalne, osoby po niedawno odbytych operacjach,
oraz oczywiście te z genetycznymi obciążeniami i cierpiące na choroby układu krwionośnego (jednak te ostatnie powinny stosować terapię uciskową dobraną przez lekarza).

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 67 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-28
wszystko ok
2023-09-08
Obsługa szybka sprawna
pixel