Najlepsze pończochy przeciwżylakowe - produkty firmy Medi

2019-04-26


W przypadku medycznych produktów uciskowych warto od początku postawić na to co najlepsze. Zapytasz może, co to znaczy n a j l e p s z e  kiedy mowa o odzieży uciskowej?
A my polecimy Ci wtedy produkty niemieckiej marki Medi.

Wszystkie kompresyjne produkty Medi są przede wszystkim bardzo wytrzymałe, co ma znaczenie, kiedy pończochę uciskową, czy podkolanówkę masz zakładać codziennie i używać od rana do wieczora. W przypadku Medi masz gwarancję, że produkt wytrzyma 6 miesięcy (czas po jakim powinno się wymienić produkt na nowy). 
Co to znaczy wytrzyma? Dzięki wzmocnionej stopie - okolica pięty, produkt jest bardziej wytrzymały na przetarcia i powstawanie dziur niż inne tego typu produkty. Dzięki najwyższej jakości technologi produkcji i innowacyjnemu systemowi podwójnej nici, produkty te są mocne, a przy tym elastyczne. Nie niszczymy więc ich podczas wielokrotnego zakładania i zdejmowania.
Dobrze dobrany produkt Medi będzie leżał jak ulał. Jeśli tylko dobrze wykonasz pomiary i znajdziesz swój rozmiar w tabeli możesz być pewny, że produkt kompresyjny Medi będzie jak druga skóra. Wysoka jakość tych niemieckich pończoch, podkolanówek, czy rajstop jest naprawdę tak dobra, że produkt taki pozostaje przez cały czas noszenia stabilny, nic się nie zsuwa, pończocha nie ześlizguje się podczas chodzenia z uda, nic nie uciska pod kolanem, ani w żadnym innym miejscu nogi. Produkt tej marki jest odporny na deformację, a także nadmierne naciągnięcie, oznacza to, że po codziennym wypraniu, produkt wraca do swojej pierwotnej formy i z pewnością po tygodniu noszenia podkolanówka nie wydłuży się tak, że naciągniemy ją na udo.

Medi to firma, która udoskonala swoje produkty od ponad 60 lat, czyniąc je wygodnymi, ale także ładnymi.
Obecnie możesz wybierać  spośród kilku kolorów, nawet kolor naturalny ma swoje odcienie, wśród których odnajdzie się osoba o cerze bladej, różowej i osoba o ciemnej karnacji.

Produkty MEDI kolory ponczoch

A na koniec komfort noszenia, który jest dodatkowo zwiększony dzięki przepuszczającym powietrze włóknom high-tech, zapewniającym przyjemny mikroklimat dla skóry. Mamy tu system Clima Comfort i Clima Fresh- dwa systemy zapewniające po pierwsze odpowiednie dopasowanie produktu do nogi, pochłanianie wilgoci i szybki jej transport na zewnątrz przez specjalnie dobrane i splecione włókna; uczucie świeżości, przewiewność, brak nieprzyjemnego zapachu, dzięki elektowi przeciwbakteryjnemu osiągniętemu za pomocą specjalnego procesu przędzenia.

Nikt nie jest zadowolony z konieczności ograniczeń, rygorów, zmian, które trzeba wprowadzić do swojej codzienności, kiedy spotyka nas choroba lub nasz stan zdrowia się pogarsza i przychodzi czas aby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Jeśli na Twojej recepcje znalazły się produkty uciskowe, głowa do góry! Zminimalizuj dyskomfort najlepszą jakością i postaw na komfortu, który oferuj Ci MEDI.Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 65 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-06
Szybko i zgodnie z zamówieniem
2024-01-28
wszystko ok
pixel