Kolorowa Kompresja

2022-06-17
Kolorowa Kompresja

Producenci wyrobów kompresyjnych coraz częściej wprowadzają do swojej oferty kolorowe produkty uciskowe. Osoby, które czy to profilaktycznie, czy ze względu na problemy z niewydolnością żylną, chcą lub muszą wyposażyć się w podkolanówki uciskowe, pończochy kompresyjne, czy rajstopy przeciwżylakowe, nie są już skazywani tylko na beże i kolor czarny. 

Oferta dwóch największych i najbardziej znanych na świecie producentów kompresji medycznej - niemieckiej firmy Medi oraz szwajcarskiej Sigvaris, każdego roku wzbogacona zostaje o cztery sezonowe kolory, dostępne tylko w danym sezonie.

W roku 2022 obie marki postawiły na żółty. Sigvaris zaoferował go w odcieniu pastelowym i nazwał happy yellow, natomiast Medi postawiło na mocny akcent proponując intensywny żółty o nazwie mango

Dla miłośniczek koloru niebieskiego mamy jeans blue, albo true blue; pierwszy to propozycja Medi, drugi bardziej pastelowy to Sigvaris.

Z pasteli są też delikatne szarości i fiolet nazwany deep lavender.

A dla tych co lubią moc koloru, proponujemy intensywny avocado - to zielone rajstopy, pończochy i podkolanówki, jakie można teraz wybrać kupując produkty z serii Mediven Elegance, Mediven Plus, czy Mediven Comfort i Forte.

Medi Elegance - kolorowa kompresjoterapia
Sigvaris Magic - kolorowa kompresjoterapia
Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Firma i oferowany towar godny polecenia
2023-09-08
Obsługa szybka sprawna
pixel